Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Source
bo: ཁུངས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ
