Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Path
eo: Vojo

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: help
eo: helpo

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita
