Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Path
et: Tee

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Options
et: Valikud

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: help
et: abi

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Source
et: Allikas

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata
