Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Body
id: Isi

en: Development
id: Pengembangan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Back
id: Kembali

en: Path
id: Jalur

en: Content type
id: Jenis konten

en: Options
id: Opsi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: System path
id: Path sistem

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: help
id: panduan

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Source
id: Sumber

en: published
id: diterbitkan

en: not published
id: tidak diterbitkan
