Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Source
mg: Loharano

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
