Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
