Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Path
ps: يونلور

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Source
ps: سرچينه

en: published
ps: خپاره شوي
