Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: help
te: సహాయం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Source
te: మూలం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం
