Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Development
tr: Geliştirme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: Path
tr: Yol

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Options
tr: Seçenekler

en: Published
tr: Yayında

en: System path
tr: Sistem yolu

en: Authored by
tr: Yazan

en: help
tr: yardım

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Source
tr: Kaynak

en: published
tr: yayında

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: not published
tr: yayında değil
