Menu Export/Import (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Path
uk: Шлях

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Options
uk: Опції

en: Published
uk: Опубліковано

en: System path
uk: Системний шлях

en: Authored by
uk: Автор

en: help
uk: довідка

en: Default language
uk: Базова мова

en: Source
uk: Джерело

en: published
uk: опубліковано

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: not published
uk: не опубліковано

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Import options
uk: Опції імпорту

en: Language: @lang
uk: Мова: @lang
