Menu Export/Import (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Path
ast: Camín

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Options
ast: Opciones

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: published
ast: espublizáu
