Menu Export/Import (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Path
bg: Път

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Options
bg: Параметри

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: help
bg: помощ

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Source
bg: Източник

en: published
bg: публикувано

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: not published
bg: непубликувано
