Menu Export/Import (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Back
da: Tilbage

en: Path
da: Sti

en: Content type
da: Indholdstype

en: Options
da: Valg

en: Published
da: Udgivet

en: System path
da: Systemsti

en: Authored by
da: Skrevet af

en: help
da: hjælp

en: Default language
da: Standardsprog

en: Source
da: Kilde

en: published
da: udgivet

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: not published
da: ikke udgivet
