Menu Export/Import (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Source
ka: წყარო

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
