Menu Export/Import (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: help
my: အကူအညီ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
