Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Path
az: Yol

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Options
az: Seçimlər

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: System path
az: Sistem yolu

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Default language
az: Defolt dil

en: Source
az: Mənbə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb
