Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Development
be: Распрацоўка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Back
be: Назад

en: Path
be: Сцежка

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Options
be: Налады

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: help
be: даведка

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Source
be: Крыніца

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана
