Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Development
eu: Garapena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Path
eu: Bide-izena

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Options
eu: Aukerak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: help
eu: laguntza

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Source
eu: Iturburua

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe
