Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Development
ja: 開発

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Back
ja: 戻る

en: Path
ja: パス

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Options
ja: オプション

en: Published
ja: 掲載

en: System path
ja: システムパス

en: Authored by
ja: 投稿者

en: help
ja: ヘルプ

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Source
ja: ソース

en: published
ja: 掲載

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: not published
ja: 非掲載
