Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Path
nn: Sti

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: help
nn: hjelp

en: Default language
nn: Standard språk

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert
