Menu Export/Import (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Back
ru: Назад

en: Path
ru: Путь

en: Content type
ru: Тип материала

en: Options
ru: Опции

en: Published
ru: Опубликовано

en: System path
ru: Системный путь

en: Authored by
ru: Автор

en: help
ru: справка

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Source
ru: Источник

en: published
ru: опубликовано

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: not published
ru: не опубликовано

en: Body format
ru: Формат тела
