Menu Export/Import (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Body
af: Teks

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: help
af: hulp

en: Source
af: Bron

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
