Menu Export/Import (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Path
bs: Putanja

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Options
bs: Opcije

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Source
bs: Izvor

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
