Menu Export/Import (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Path
sv: Sökväg

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Options
sv: Alternativ

en: Published
sv: Publicerad

en: System path
sv: Systemsökväg

en: Authored by
sv: Författad av

en: help
sv: hjälp

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Source
sv: Källa

en: published
sv: publicerad

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: not published
sv: ej publicerad
