Menu Export/Import (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Back
th: กลับ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: help
th: คู่มือการใช้งาน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์
