Menu Export/Import (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: help
ug: ياردەم

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Source
ug: مەنبە

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
