Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: published
bn: প্রকাশিত

en: not published
bn: অপ্রকাশিত
