Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: Development
cs: Vývoj

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Back
cs: Zpět

en: Path
cs: Cesta

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Options
cs: Možnosti

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: help
cs: nápověda

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Source
cs: Zdroj

en: published
cs: zveřejněno

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: not published
cs: skryto
