Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Development
fa: توسعه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Back
fa: بازگشت

en: Path
fa: مسیر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: System path
fa: مسیر سیستم

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: help
fa: راهنما

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Source
fa: منبع

en: published
fa: منتشرشده

en: not published
fa: منتشر نشده
