Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા
