Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Development
it: Sviluppo

en: Yes
it: Sì

en: Weight
it: Peso

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Back
it: Indietro

en: Path
it: Percorso

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Options
it: Opzioni

en: Published
it: Pubblicato

en: System path
it: Percorso di sistema

en: Authored by
it: Creato da

en: help
it: aiuto

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Source
it: Sorgente

en: published
it: pubblicato

en: not published
it: non pubblicato
