Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: help
kn: ಸಹಾಯ

en: Source
kn: ಆಕರ
