Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Back
ro: Înapoi

en: Path
ro: Cale

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Options
ro: Opțiuni

en: Published
ro: Publicat

en: System path
ro: Calea sistemului

en: Authored by
ro: Autor

en: help
ro: ajutor

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Source
ro: Sursă

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat
