Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
