Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Body
sk: Text

en: Development
sk: Vývoj

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Path
sk: Cesta

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: help
sk: pomocník

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Source
sk: Zdroj

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené
