Menu Export/Import (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Path
sr: Путања
