Menu Export/Import (7.x-1.1-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Import
hi: आयात करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Back
hi: वापस

en: Path
hi: मार्ग

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: published
hi: प्रकाशित

en: not published
hi: अप्रकाशित
