Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú
