Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
