Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu link
bg: Елемент от меню
