Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག
