Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Menu link
ca: Enllaç del menú
