Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Menu link
cs: Položka menu
