Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Menu link
da: Menu-link

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering
