Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
