Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu link
eu: Menu esteka
