Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
