Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Menu link
fil: Kawing sa menu
