Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Multilingual - Internationalization
fr: Multilinguisme - Internationalisation
