Menu Language Filter (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Menu link
gl: Ligazón de menú
